В Ужгороді відбувся Перший Міжнародний конгрес координаційної платформи «ВзаємоДія»

05-03-2023

Подія об‘єднала представників представників близько 100 громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів, органів державної влади, дипломатичних інституцій та інших державних та недержавних осередків у сфері гуманітарних місій, розбудови громадянського суспільства, розвитку інтеграційних процесів.

Очільник Луганщини Сергій Гайдай подякувати всім тим, хто в найскладніші часи для Луганщини надає необхідну допомогу та підтримує наших людей.

Під час заходу відбулося декілька дискусійних панелей, де фахово обговорили актуальні для учасників конгресу питання.

"Лише у єднанні та координації ми зможемо перемогти ворога. Саме взаємодія є важливою складовою боротьби наших військових, народу та влади, які пліч-о-пліч, єдиним фронтом дають відсіч окупанту і цим об’єднують увесь світ навколо України. Дякую Михайлу Лабі за організацію заходу", - наголосив Сергій Гайдай.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid037WkwV3G1wB6RctfB7kCpirhak7v...]]>

Средняя: 3 (2 оценок)