Ви тут:

В Україні запрацювало майже 11 тисяч Пунктів незламності

20-11-2023
Категорія: 

За інформацією обласних військових адміністрацій, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції та Укрзалізниці вже діють - 10 945 пунктів по всій Україні, а загалом створені та готові до відкриття - ще 2 356. Такі дані були оголошені на засіданні Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи Пунктів незламності.

«Сьогодні в регіонах триває активна робота з підготовки до зими і одним із важливих питань такої підготовки є забезпечення безперебійної роботи Пунктів незламності в осінньо-зимовий період. Враховуючи можливі загрози, громади мають бути готові до реагування на довготривалі виклики» - зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. 

Міністерство координує розгортання Пунктів незламності, очолює Штаб підготовки – Олександр Кубраков.

Серед першочергових завдань на засіданні Координаційного штабу були названі:

  • якнайшвидше переведення в режим діючих 2 356 Пунктів незламності;
  • забезпечення пунктів генераторами та додатковими засобами опалення;
  • забезпечення підключення Пунктів незламності до фіксованого інтернет доступу;
  • створення достатніх запасів паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи генераторів;
  • завершення оновлення даних про розташування Пунктів незламності та їх комплектації для відображення інформації в застосунку Дія.

Від кінця жовтня у застосунку Дія стала доступна карта Пунктів незламності. По карті можна знайти дорогу до найближчого пункту та перевірити наявність послуг у ньому.

Під час пошуку Пункту незламності важливо обрати область, де знаходиться користувач і завантажити мапу. Це забезпечить доступність до інформації та мапи навіть в умовах блекаутів, відсутності світла або інтернету. Також у додатку можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями — пандус, інтернет, мобільний зв'язок, генератор тощо. На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні.

Розгортання пунктів незламності відбувається зусиллями обласних військових адміністрацій, органами місцевого самоврядування, ДСНС, відповідальним бізнесом, Укрзалізницею та Національною поліцією України.

За інформацією з регіонів, станом на середину листопада вже створено 13 301 Пункт незламності. Це майже на 1200 більше від запланованої розрахункової кількості.

 

Джерело: ]]>Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України]]> - ]]>https://mtu.gov.ua/news/34925.html]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет