В Україні стартувала програма соціального житла: Для постраждалих від війни придбано 60 квартир у чотирьох областях

29-09-2022

В ]]>Міністерстві розвитку громад та територій України повідомляють]]>, що 27 вересня у Сумах Держмолодьжитло передало багатодітним родинам, сім’ям вимушено переміщених осіб та родинам, житло яких зруйноване внаслідок бойових дій, ключі від соціальних квартир для тимчасового проживання.

В Україні стартувала програма соціального житла. Про це ]]>розповів]]> міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Уряд напрацьовує різноманітні механізми вирішення житлової проблеми українців, яких агресор позбавив даху над головою. Один із них — надання житла для тимчасового проживання. Сьогодні у Сумах дев’ять родин отримали соціальне житло. Ще дві родини оселяться в Ромнах. Найближчими днями соціальне житло отримають родини у Чернігові, Житомирській та Київській областях», — зазначив Олексій Чернишов.

Держмолодьжитло вже придбало 60 квартир за цією програмою в чотирьох згаданих областях.

Квартири за програмою надаються громадянам “під ключ” — із ремонтом, меблями та побутовою технікою.

Ключі родинам вручили заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська і голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний за участі керівника Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького.

Як ]]>повідомив Дмитро Живицький]]>, 12 квартир закупила філія Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Із них 10 квартир у Сумах та 2 – у Ромнах. Серед новосельців – родини внутрішніх переселенців з Харківщини, Донеччини та Луганщини. У найбільшій – четверо дітей. Офіційно квартири надані в оренду за символічну плату – 1 грн на рік. Підписано відповідний договір.

Побутову техніку, спальне приладдя та посуд для сімей придбало й надало Товариство Червоного Хреста України.

Довідково: Перелік постраждалих осіб, яким надається житло для тимчасового проживання, визначають обласні та Київська міська військові адміністрації з урахуванням пріоритетності. Пріоритетність визначає Порядок формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Держмолодьжитло закуповує квартири для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб насамперед із числа багатодітних родин та родин, житло яких було зруйноване внаслідок агресії рф у Житомирській, Київській, Сумській та Чернігівській областях.

За інформацією: ]]>https://www.minregion.gov.ua/press/news/oleksij-chernyshov-rozpochala-robotu-programa-soczialnogo-zhytla/]]> та ]]>https://www.facebook.com/Zhyvytskyy/posts/pfbid036ioQmSisM9qQ9cuXKUgHNX6MZFybpantXXgdC2VTkax2XQYQ6pKpzjpuusAU4At8l]]>

Средняя: 5 (2 оценок)