Ви тут:

В тимчасово окупованих Лисичанську і Сєвєродонецьку склалася жахлива гуманітарна ситуація - Сергій Гайдай

05-08-2022
Категорія: 

В тимчасово окупованих Лисичанську і Сєвєродонецьку склалася жахлива гуманітарна ситуація.

Окупанти агресорки ]]>росії ]]>розстрілювали в Луганській області міста з мінометів та артилерії велких калібрів, танків, "Градів", "Смерчів". Так росіяни відповідали на те, що не могли йти в атаку і захоплювати позиції Збройних сил. 

Про це під час національного телемарафону в слоті ]]>ТСН]]> сказав голова ОВА Сергій Гайдай. 

За його словами, російска армія повністю знищувала інфраструктуру на Луганщині. Наразі у населених пунктах  розбиті школи, лікарні, все, що стосується центрального газопостачання і водопостачання.

"Всі популістичні закиди, що за два-три тижні все відновлять, нереальні. Вони електрику відновлюють з повністю порушенням всіх канонів, обходять автомати, розподільчі станції - напряму просто кидають електрику. Це все погорить потім. Газ не можна запустити, бо у містах мережа газопостачання повністю розбита", - наголосив Гайдай. 

Як повідомлялося, російським окупантам ]]>не під силу вийти до адміністративних кордонів Луганщини.]]> Невеличка частина області досі залишається нескореною. Втім, армія терористки Росії щоденно намагається провати оборону українських захисників. 

 

Джерело: ТСН - ]]>https://tsn.ua/exclusive/v-okupovanih-syevyerodonecku-i-lisichansku-zhah...]]>

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет