В столиці Латвійської Республіки відбулася зустріч батьківської української громади, представників центру для українських дітей «Перлина» та сєвєродонецького ліцею «КОЛЕГІУМ»

27-07-2023

]]>Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації: 14 липня 2023 року в місті Рига Латвійської Республіки відбулася неформальна зустріч батьківської української громади, представників некомерційного центру для українських дітей у Ризі «Перлина» та представників Ліцею «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області.]]>

Під час зустрічі обговорювалися питання навчання українських дітей, які перебувають у Ризі на час евакуації з зони бойових дій та окупованих територій, розвитку вмінь і навичок, інтеграції та психологічної адаптації  дітей дошкільного та шкільного віку під час воєнного стану. Було представлено проєкт співпраці Центру «Перлина» та Ліцею «КОЛЕГІУМ». Ця діяльність передбачає обмін досвідом, співпрацю у сфері освітньої, профорієнтаційної, навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, виховної, організаційної та інших видів діяльності.

Батьки добре усвідомлюють, що, перебуваючи в іншій країні, українські діти з Маріуполя, Херсону, Чернігова, Волновахи, Сєвєродонецька та інших міст України можуть і повинні здобувати українську освіту. З метою збереження української ідентичності, переосмислення свого культурного коріння, підтримки та розвитку української мови, розширення українського духовного простору було укладено угоду про співпрацю Центру «Перлина», яка представляє неформальну освіту в Ризі, та Ліцеєм «КОЛЕГІУМ» міста Сєвєродонецька Луганської області, який є одним із найкращих освітніх закладів Луганщини. Підтримка українських родин украй важлива в цей складний час.

Разом до Перемоги!

За інформацією: Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації - ]]>https://sd.osv.org.ua/news/1690441716/]]>

Средняя: 5 (2 оценок)