В Сєвєродонецьку відзначили День фізкультури та спорту в Україні

10-09-2016

9 вересня, напередодні Дня фізкультури та спорту в Україні, в Сєвєродонецьку пройшли змагання між вихованцями міських спортивних шкіл з нагоди цього свята.

Захід пройшов на стадіоні «Хімік». Перед його початком почесні гості змагань з вітальним словом звернулися до присутніх. Першим слово взяв заступник міського голови Андрій Анатолійович Гавриленко.

«Спорт – це невід’ємна частина життя. Спорт допомагає оздоровитися, відпочити морально та відволіктися від існуючих проблем. Вітаю вас із Днем фізкультури та спорту в Україні! Бажаю вам здоров’я, добробуту, удачі!» , - сказав заступник міського голови.

Привітав любителів активного та здорового способу життя й ветеран спорту, Почесний громадянин Сєвєродонецька Роберт Артурович Чир’ян

«Я стояв у витоків початку розвитку великого спорту в Сєвєродонецьку. Ми можемо пишатися своїми вихованцями, прекрасними тренерами. Успіхи наших спортсменів відомі на багатьох великих змаганнях, навіть, на Олімпійських іграх. Зі святом вас, шановні сєвєродонецькі спортсмени! Нових вам перемог!», - сказав Роберт Артурович.

З найкращими побажаннями в цей святковий день звернувся до присутніх й начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Юрій Олексійович Кузьменко.

«Кожен з вас вніс свою лепту в прославлення нашого міста, області та країни. Дякую міській раді та депутатському корпусу за те, що вони здійснюють постійну підтримку. А це й ремонт спортивних  закладів, купівля інвентаря, можливість участі в змаганнях, на яких спортсмени показують свої здібності. Хочу побажати усім кріпкого здоров’я, успіхів в спорті, досягнення високих результатів, тренерам – олімпійських чемпіонів , а нашому місту – миру та добра! Зі святом!», - сказав Юрій Кузьменко.

Під час заходу представники Сєвєродонецької міськради за високі особисті спортивні досягнення, вагомий внесок в популяризацію спорту в м. Сєвєродонецьку та за його межами, з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту в Україні нагородили подяками ветеранів спорту та тренерів. Також підвели підсумки змагань 2015-2016 н.р. серед навчальних закладів міста та вручили переможцям грамоти та кубки.

Основною частиною заходу стали спортивні змагання серед чотирьох команд, складених з вихованців КДЮСШ. Юні сєвєродонецькі спортсмени змагалися в першості з міні-футболу, перетягуванні каната та естафетах. По завершенню відбулося нагородження команд. Наприкінці організатори пригостили учасників смачною польовою кашею, щоб поповнити ті калорії та енергію, що були витрачені юніорами під час змагань.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради