В Сєвєродонецьку відзначили 78 річницю з моменту утворення Луганської області

06-06-2016

4 червня в Сєвєродонецьку пройшла низка урочистих заходів, присвячених Дню Луганської області, який відзначають в перші вихідні літа.

Одним із заходів, присвяченим цій даті, став турнір зі змішаних єдиноборств «Територія сили». Він проходив у Льодовому Палаці спорту. Тут виступало двадцять спортсменів з восьми областей України. Всього було десять поєдинків: в кожного спортсмена був один спаринг. Переможця нагороджували медаллю та сертифікатом на отримання чотирьох тисяч гривень, переможеного – сертифікатом на дві тисячі гривень.

Також в цей день на прилеглій до Льодового Палацу території пройшов показовий виступ Луганського обласного кінного козачого театру. Артисти, вбрані в українські національні костюми, демонстрували публіці своє майстерство та вправність їзди на конях. Після виступу кожен бажаючий мав змогу підійти до тварин, погладити, сфотографуватися або поїздити верхи.

З нагоди святкування 78-ої річниці з моменту утворення Луганської області в цей день до Сєвєродонецька завітали представники усіх районів та міст регіону, що підконтрольні українській владі. На площі Перемоги вони провели виставку-презентацію виробів декоративно-ужиткового мистецтва своєї малої батьківщини.

О 16:00 розпочалося відкриття урочистих заходів з нагоди Дня Луганської області. Глядачам була показана театралізована сценка патріотичної спрямованості у виконанні артистів Луганського обласного академічного музично-драматичного театру.

Під час цього заходу піднявся на сцену та з вітальним словом звернувся до присутніх голова Луганської обласної ВЦА Юрій Гарбуз.

«Добрий день, дорогі земляки! І він дійсно добрий! Тому що коли ми бачимо: сміються і посміхаються діти, коли сонце світить і ніхто не стріляє, і, найголовніше, сьогодні ми святкуємо День народження своєї рідної області. Тут ми починали робити свої перші кроки, говорити слово «мама», «батьківщина». Тут поховані наші діди і прадіди. І я зараз хочу привітати всіх луганчан, які роз'їхалися по всьому світу в пошуку, напевно, щастя. Ми обов'язково повернемося. Я хочу привітати зараз Новопсков, Старобільськ, Краснодон, Луганськ, Антрацит, Ровеньки, Красний Луч.  З Днем Народження, Луганщино!», - сказав Юрій Гарбуз.
О 17:00 тут же, на площі Перемоги, розпочався концерт українського рок-гурту «Брати Гадюкіни». Артисти виконали близько десяти авторських пісень.

Після них продовжили святкування виступами обласних творчих колективів.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради