В Сєвєродонецьку відбувся масовий легкоатлетичний забіг

30-05-2016

29 травня в Сєвєродонецьку пройшов масовий легкоатлетичний забіг, присвячений Дню міста.

Захід організований відділом молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Спортсмени почали збиратися на площі Миру біля міськради. В заході приймало участь близько 200 осіб, серед яких – керівники органів місцевого самоврядування, представники депутатського корпусу, робітники структур міської ради, активісти, громадські діячі, сєвєродончани та гості міста. Кожному бажаючому на честь заходу та Дня міста від організаторів видавалась наліпка, в перекладі з англійської на якій було написано «Я люблю Сєвєродонецьк».

Спортсмени пробігли від площі Миру по проспекту Центральному до площі Перемоги. По прибуття на фінішну локацію всім учасникам заходу від торгової марки однієї фірми з виробництва морозива, яка проводила в цей день свято на площі, видавали невеличкі сувеніри з логотипом компанії.

Приймав участь в заході й в.о. міського голови, секретар міськради Григорій Пригеба, а також заступники міського голови Аркадій Коростельов, Олексій Ярош та Сергій Зарецький.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міськради