В Сєвєродонецьку урочисто відкрили міську новорічну ялинку

27-12-2016

24-го грудня відбулося урочисте відкриття міської новорічної ялинки. Легкий мороз в цей суботній день придавав заходу новорічного настрою і не завадив веселощам дітлахів та дорослих. Дійство супроводжував яскравий концерт у виконанні творчих колективів Сєвєродонецького міського Палацу культури.

Завітали привітати сєвєродончан з наступаючими різдвяними святами представники органів місцевого самоврядування. Зі сцени до містян звернувся заступник Сєвєродонецького міського голови Андрій Анатолійович Гавриленко. «Від імені міської ради вітаю вас з наступаючими новорічними святами! Цей рік був непростим. Але в міській раді робили все можливе, щоб життя в місті було якнайкомфортнішим. Вірю, що наступний рік буде легшим та кращім, ніж останні. А ми зробимо все, що від нас залежить, щоб так і було. Миру вам, здоров’я, щастя та злагоди в наступаючому році. Зі святами вас!», - сказав Андрій Гавриленко.

Участь у новорічному заході взяли депутати міської ради Тетяна Грачова, Євген Лагунов та Григорій Пригеба. Обранці передали від міської ради солодкі подарунки дітям з соціально незахищених сімей.

В цей день майже ніхто не пішов з площі додому з пустими руками: усі бажаючі мали можливість прийняти участь у іграх та конкурсах, переможці яких отримували призи.

"СВ"