В Сєвєродонецьку стартував проект реєстрації шлюбу за 24 години

01-08-2016

29 липня в Сєвєродонецьку відбулася презентація проекту шлюбу за скороченою процедурою.

Наше місто стало першим в Україні, де тепер можна офіційно зареєструвати свої відносини за 24 години. В.о. начальника головного управління юстиції в Луганській області Тетяна Філатова каже, що цей проект розрахований на наших військових в зоні проведення АТО та українських громадян, які проживають на тимчасово окупованій території України.

«Сьогодні в Сєвєродонецьку ми запускаємо пілотний проект за прискореною процедурою реєстрації шлюбу - шлюб за 24 години. Це проект соціальний для нашого міста. Він розрахований на людей, які постійно проживають на окупованій території, щоб позбавити їх від необхідності кілька разів приїжджати для подачі заяви та отримання свідоцтва про шлюб українського зразка, і для такої категорії, як військовослужбовці, які проходять службу в зоні АТО», - каже Тетяна Філатова.

В цей день зареєструвати свій шлюб за новою процедурою вирішили одразу три пари – в двох з яких – хлопці військові, та молодята з нині непідконтрольного українській владі м. Свердловська Луганської області.

Привітати зі святом закоханих та вручити їм свідоцтва про шлюб завітав до Сєвєродонецька Міністр юстиції України Павло Петренко.

«Для мене велика честь, що ви сьогодні стали першими трьома парами, які взяли участь в цьому проекті та створили свої сім’ї . Я вам бажаю миру, щастя, великого кохання та багато-багато діток», - сказав Павло Петренко.

Сергій Запара працює в Старобільському військоматі. Того дня він одружився з своєю коханою Аліною. Хлопець каже, що прискорена процедура реєстрації шлюбу важлива в нинішніх військових умовах, в яких перебуває наша країна.

«Для більшості пар це - хороший момент. Не у всіх є можливість чекати, розписуватися. А так прийшли, подали заяву, розписалися, і немає ніяких проблем», - каже Сергій.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради