В Сєвєродонецьку пройшов фестиваль «З країни в Україну»

11-07-2016

8-9 липня в Сєвєродонецьку пройшов фестиваль «З країни в Україну».

Захід проходив у виді низки заходів пізнавально-розважального характеру: майстер-класи, виставки, кінопокази, конкурси та інші. Закінчився дводенний фестиваль великим рок-концертом на площі Перемоги, в якому приймали участь як місцеві виконавці, так і музиканти з інших регіонів країни. Вони виконали каверии на відомі пісні, а також авторські композиції. В рамках заходу на майдані біля облдержадміністрації, а також в еко-сквері були встановлені вай-фай передавачі, і тепер відвідувачі цих місць культури та відпочинку можуть користуватися безкоштовним інтернетом.

Захід організований київською командою Фундації соціальних інновацій при підтримці сєверодонецьких активістів та волонтерів.

За словами локального керівника проекту Олександра Семененко, основною метою заходу стало об’єднання людей.

«Концепція […] - це сама назва «З країні в Україну». З якої країни? З країни, в якій ми живемо зі своїми недоліками, зі своїми якимись проблемами, корупцією і так далі в ту країну, в якій ми хочемо жити. Це - країна мрій, якщо можна так сказати,- каже Олександр. -  Так ось, «З країни в Україну» - це шлях, яким треба йти, не чекаючи якихось моментів зверху, а потрібно об'єднуватися, в тому числі, робити такі заходи, щоб в нашій країні стало жити краще».

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради