В Сєвєродонецьку правоохоронці провели патріотичну акцію до Дня Конституції України

13-06-2016

12 червня в Сєвєродонецьку пройшла патріотична акція під гаслом «Єдина соборна Україна». Захід відбувся в рамках турне творчих колективів правоохоронних органів по містах Луганщини та Донеччини з нагоди Дня Конституції України.

Сєвєродонецьк став першим, в якому, згідно з наказом Міністра внутрішніх справ, провели цю акцію. Під час заходу радник голови МВС України Іван  Стойко розповів, що цією акцією організатори хотіли показати, що Україна єдина, а також підтримати дух мешканців східних областей країни.
«Ми хочемо підняти дух українців тут, на Сході, і сказати, що вони не одні. Ми разом, тому що ми – єдина Україна від Карпат до Чорного моря, і Галичина, і Слобожанщина, і Донбас, і Поділля – всі ми разом. Ми – українці. Це – наша земля, це – наша велика родина, і ми нікому не віддамо її. Ми будемо стояти до кінця за свою волю, за свою свободу», - сказав Іван Стойко.
Під час заходу перед містянами виступили творчі колективи МВС, оркестр Національної гвардії України, волонтерів, а також ансамбль пісні й танцю ГУ НП України в Луганській області «Патруль».
Також в ході акції всіх бажаючих частували смачним безкоштовним кулешем.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради