В Сєвєродонецьку нагородили найактивнішу молодь міста

24-06-2016

23 червня, напередодні Дня молоді, в Сєвєродонецькій міській раді відзначили найактивнішу молодь міста.

Із цим святом прийшли привітати молодих людей керівники органів місцевого самоврядування: секретар міськради Григорій Валентинович Пригеба, заступник міського голови Андрій Анатолійович Гавриленко, керуючий справами виконкому Юрій Анатолійович Журба.

Під час свого звернення до молоді секретар міськради Григорій Пригеба наголосив на тому, що міська рада має створити гідні умови для життя, роботи, особистісного розвитку містян. «Ви не повинні стояти десь в тіні. Ви повинні бути в авангарді, щоб нас не тільки підштовхувати, а ще й заходити в абсолютно всі структури управління і нашого міста, і нашої країни. І ми разом повинні відбудувати Сєвєродонецьк і зробити його містом, в якому хочеться жити і працювати, містом мрії. Зі святом вас!», - сказав Григорій Пригеба.

Андрій Гавриленко у своєму зверненні до присутніх підкреслив, що Сєвєродонецьк свого часу піднімали та розбудовували молоді люди, і сьогодні їх діти та онуки успішно продовжують справу своїх батьків.

Взяв вітальне слово й керуючий справами виконкому Юрій Анатолійович Журба. Він порадив молоді висуватися кандидатами на виборах, щоб потім у місцевих радах працювати на благо країні та місту.

«Я би хотів порадити, щоб ви активно йшли до влади на вибори в міські ради та в парламент. Ваш запал та активність дозволять зробити наше місто найкращим в Україні. Ми віримо в це. Удачі вам. Зі святом!».

Ключовим моментом заходу стало нагородження за сумлінність, ініціативність, активне сприяння розвитку молодіжного руху в місті та з нагоди Дня молоді грамотами виконкому, квітами та подарунками найактивнішої молоді міста, а саме: кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри оподаткування і соціальної економіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ганну Ліхоносову, кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри технології неорганічних речовин та екології СНУ імені Володимира Даля Євгена Зубцова, старшого викладача кафедри логістичного управління та безпеки руху на транспорті СНУ імені Володимира Даля Євгена Медведєва, студента юридичного факультету СНУ імені Володимира Даля Степана Золотаря, студентку 1-го курсу магістратури факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ імені Володимира Даля Олександру Панасенко, практичного психолога ДНЗ „Сєвєродонецький  професійний будівельний ліцей" Юлію Солодку, апаратника синтезу 5 розряду цеха виробництва аміаку 1-А ПрАТ „Сєвєродонецьке об’єднання Азот” Андрія Коритного, інженера цеха виробництва метанолу ПрАТ „Сєвєродонецьке об’єднання Азот” Тетяну Тулінову, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів і автоматики радіоізотопної лабораторії служби експлуатації цеха контрольно-вимірювальних приладів і автоматики ПрАТ „Сєвєродонецьке об’єднання Азот” Олександра Челомбітька, механіка цеху електропостачання ПрАТ „Сєвєродонецьке об’єднання Азот” Сергія Шітілова, учня групи №16 за професією „Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення” ДНЗ „Сєвєродонецьке вище професійне училище” Артема Аврамова, ученицю групи №19 за професією „Офісний службовець (бухгалтерія)” ДНЗ „Сєвєродонецьке вище професійне училище” Ганну Пастушок, учня групи № Т-15-4 за спеціальністю „Обслуговування комп’ютерних систем та мереж” ДНЗ „Сєвєродонецьке вище професійне училище” Владислава Юрьєва, інженера з релейного захисту і електроавтоматики І категорії електричного цеха ДП „Сєвєродонецька теплоелектроцентраль” Дениса Мєрного, завідувача групи відділу технічних засобів зв’язку з об’єктом ПрАТ „Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання „Імпульс” Віталія Коваленка, майстра дільниці електрохімічних та лакофарбових покриттів ПрАТ „Сєвєродонецьке науково-виробниче об’єднання „Імпульс” Євгена Гріднєва, викладача англійської мови ВПУ №92 м. Сєвєродонецька Марину Жураховську, учня ДНЗ „Сєвєродонецький професійний ліцей” Карину Нехристову, керівника фізичного виховання ДНЗ „Сєвєродонецький професійний ліцей” Артема Шрамка, майстра виробничого навчання ДНЗ „Сєвєродонецький професійний ліцей” Наталію Орлянко, голову громадської організації „Сєвєродонецька Асоціація Молодіжних Ініціатив САМІ” Вадима Любченка, студентку І курсу техніко-економічного відділення СХМТ СНУ імені Володимира Даля Дар’ю Тітову, соціального педагога СХМТ СНУ імені Володимира Даля Алевтину Руденко, викладача історії України СХМТ СНУ імені Володимира Даля Олександру Огданську, начальника караулу 12 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області Максима Бунь, бухгалтера І категорії Централізованої бухгалтерії відділу культури Сєвєродонецької міської ради Марію Боярчук, викладача, концертмейстера КПНЗ „Сєвєродонецька дитяча музична школа №1” Максима Поцелуєва, начальника відділу реклами ТОВ „Телекомпанія  „СТВ” Тетяну Шульгу, інженера з налагодження й випробувань 1 категорії ПрАТ „Сєвєродонецький ОРГХІМ” Романа Коломійця, тренера-викладача зі скелелазіння КДЮСШ-1 Максима Павлієнка, чергового Сєвєродонецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області, капітана поліції Олександра Купченка, вихователя комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №14 „Білочка” Сєвєродонецької міської ради Марину Ємельянову, голову громадської організації „ДРІМ ТАУН” Михайла Будніка.

У фіналі заходу нагороджені та керівники органів місцевого самоврядування зробили спільне фото на пам’ять біля будівлі Сєвєродонецької міської ради.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради