В Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв провели захід "Олімпійські чемпіони Луганщини"

21-09-2023

18 вересн 2023 року на базі Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва за підтримки Луганського обласного відділення олімпійського комітету з фізичного виховання для студентів та викладачів було проведено Олімпійський онлайн-урок «Олімпійські чемпіони Луганщини».

Про те, як проходив захід, ]]>повідомила]]> заступник директора з навчально-виховної роботи Анжеліка Булах: "Всеукраїнський Олімпійський урок розпочався хвилиною мовчання та вшануванням світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Завдяки Гожедрянову Андрію, присутні мали змогу ознайомитися з відомими спортсменами нашого краю та поглибити знання про спортивне життя нашої Батьківщини – Луганщини, дізнатися про видатних Олімпійських чемпіонів – Валерія Брумеля, Миколу Чужикова, Володимира Бєляєва, Анатолія Чуканова, Федора Лащенова, Валерія Кривова, Володимира Смірнова, Сергія Бубку, подружжя Віктора та Ольгу Бризгіних, та їх відомих доньок, Олександра Риманова, Олега Кучеренка, Григорія Місютіна та Ігора Корабчинського. Герої нашого уроку представляли різні види спорту: стрибки в довжину та у висоту, волейбол, велоспорт, фехтування, стрибки з жердиною, легка атлетика, гандбол, греко-римська боротьба, спортивна гімнастика тощо.

Починаючи з XVII Олімпійських ігор в Римі, 75 представників Луганської області взяли участь в 13 олімпійських іграх, які боролися в 14 видах спорту та завойували 16 золотих, 10 срібних, 19 бронзових медалей.

Олімпійський урок проходив у форматі презентації та інтелектуальної вікторини на уважність. Викладачі та студенти були дуже уважними протягом заходу та мали змогу дати вичерпні відповіді на питання організаторів уроку. В онлайн-форматі дуже активно було налагоджене зворотнє спілкуванням між усіма учасниками процесу – відповідали на питання, доповнювали, ставили лайки та отримували насолоду від приємної атмосфери.

Ми дуже горді і пишаємося, що нашу Луганщину на світовій спортивній арені представляли та представляють спортсмени – наші Земляки. В 1992 році на Олімпіаді в Барселоні саме на користь Олега Кучеренка – Олімпійського чемпіона з греко-римської боротьби було вперше піднято на Літніх Олімпійських іграх український прапор і урочисто пролунав гімн України, коли він став першим олімпійським чемпіоном Незалежної України.

Ми впевнені, що саме на таких людях тримається країна та перемога буде за нами!!!"