В Сєвєродонецькому гуманітарному хабі у Дніпрі Різдвяні та Новорічні подарунки отримали 530 родин, а з часу відкриття ВПО з Луганщини видано 33 350 продуктових наборів

31-12-2022

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк повідомив, що в Гуманітарному хабі у Дніпрі мешканцям Луганської області, які вимушені були залишити рідні домівки через російську повномасштабну військову агресію, за останній тиждень було видано 606 продуктових наборів, за грудень - 3 364, а часу відкриття закладу роздано та надіслано поштою - 33 350. Працівниками хабу 530 родинам надано дитячі Різдвяні та Новорічні подарунки, а також сімейні гігієнічні набори.

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк підсумовуючи діяльність Гуманітарного хабу в Дніпрі розповів, що з часу його відкриття переселенцям з Луганщини видано та надіслано поштою 33 350 продуктових набоів. Протягом грудня ВПО отримали 3 364 гуманітарні набори, а за передноворічний тиждень - 606.

Від благодійної організації "Пролісок" працівниками хабу упродовж останніх двох місяців нашим переселенцям видано 3081 комплектів (матрац, ковдра, подушка, постільна білизна, рушник).

Пільговим категоріям населення та соціально малозабезпеченим мешканцям Луганщини за грудень надано 208 наборів посуду, 300 ліхтариків та 300 термосів. Забезпечено видачу 710 пар взуття та 377 одиниць одягу.

Крім того, завдяки гуманітарній допомозі від європейських партнерів-благодійників додатково роздано одяг для 539 осіб.

Дитячі Різдвяні та Новорічні подарунки, а також сімейні гігієнічні набори побутової хімії отримали 530 родин.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)