В Сєвєродонецькій міській ВЦА відбулося вшанування воїнів-інтернаціоналістів

14-02-2022

14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у Сєвєродонецькій міській військово-цивільний адміністрації відбулося привітання та нагородження воїнів-інтернаціоналістів.

«Дозвольте привітати вас з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та вшанувати тих, кого з нами немає. Ви були, є і будете опорою нашого суспільства. Бажаю вам здоров’я, мирного неба у такий складний час загроз Україні. Але разом з тим ми працюємо, впевнені у нашому розвитку і мирному подальшому житті», - звернувся до присутніх керівник Сєвєродонецькій міській військово-цивільний адміністрації Олександр Стрюк.

До привітань приєднався і помічник народного депутата України Олексія Кузнєцова Юрій Шверк.

За мужність і героїзм, проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку, вміле керівництво, особистий внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Олександр Сергійович вручив Почесну Грамоту Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області голові Сєвєродонецької міської ради воїнів – інтернаціоналістів СІЗОВУ Сергію Володимировичу.

Подяки та цінні подарунки від Сєвєродонецької міської ВЦА також вручено воїнам-інтернаціоналістам АДАМЯНУ Радику Завеновичу, АЛІЄВУ Яхья Алтіфат огли, ГОНЧАРОВУ Владиславу Володимировичу, КОЖЕМЯКІНУ Івану Васильовичу, КЄДІ Юрію Станіславовичу, ЛЄСКІНУ Володимиру Миколайовичу, МІЩЕНКУ Сергію Анатолійовичу, МОСТОВОМУ Миколі Павловичу, СУШКУ Дмитру Альбертовичу, СЕРГІЄНКУ Юрію Івановичу, СМАЛІЮ Віктору Миколайовичу, СКАРІНОВУ Валерію Володимировичу, САХНЮКУ Юрію Федоровичу, ТУРОКУ Олегу Івановичу, ТРУСУ Володимиру Олександровичу, ХОХЛОВУ Володимиру Миколайовичу, ЧУЧМАНУ Валерію Володимировичу, ІГНАТЕНКУ Віталію Віталійовичу.