В Сєвєродонецькій міській раді відбулася зустріч з керівниками громад, які увійдуть до Сєвєродонецької ОТГ

14-01-2020

13 січня у Сєвєродонецькій міській раді відбулася робоча зустріч з головами сіл Боровеньки, Єпифанівка, Чабанівка, селищ Борівське та Сиротине, які за підсумком адміністративно-територіальної реформи увійдуть до складу Сєвєродоноцької територіальної громади. У зустрічі приймали участь в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови Олексій Свєтіков, керуючий справами виконкому Юрій Журба, спеціаліст департаменту економічного розвитку Віра Попсуй. Були обговорені питання надання соціальних послуг (медичних та ЦНАП) жителям сіл після об’єднання в одну громаду. Наразі вирішено питання щодо періодичного виїзду медичної бригади до сіл Боровеньки та Єпифанівка, вивезення ТПВ з цих сіл машинами СКС вже зараз, до створення ОТГ. Була обговорена інформація щодо проведення перших місцевих виборів на новій адміністративно-територіальній основі за новим Виборчим кодексом.

Надалі керівники сіл і селищ разом з Вячеславом Ткачуком та Іриною Степаненко прийняли участь у святковому заході біля міського Палацу культури.

Средняя: 5 (2 оценок)