В окупованому росіянами Сєвєродонецьку пограбовано медичний центр та вкрадено транспортні засоби на одному з підприємств

25-01-2023

Як ]]>повідомляє поліція Луганської області]]> у Сєвєродонецьку представники окупаційної влади рф та так званої «лнр» незаконно заволоділи транспортними засобами одного з підприємтсв, а невідомі проникли до медичного центру та викрали медичне обладнання.

Протягом минулої доби поліцейські Луганщини опрацювали 66 повідомлень про злочини та події.

Так, поліцейськими зареєстровано інформацію за фактами порушення законів та звичаїв війни (ст. 438 КК України). У м. Сєвєродонецьк, внаслідок обстрілів окупаційними військами рф, знищено квартиру. В м. Гірське пошкоджено два житлових будинки, гараж та інші господарські будівлі, а в м. Попасна пошкоджено будинок.

Відкрито п’ять кримінальних проваджень за фактами крадіжок майна. У м. Сєвєродонецьк невідомі проникли до медичного центру звідки викрали медичне обладнання. У Лисичанську невідомі з двох квартир та приватного будинку вкрали побутову техніку й меблі, а також заволоділи причепами, які перебували у двох гаражах.

Поліцейські викрили 4 громадян, які увійшли до незаконного збройного формування так званої «лнр». За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 260 КК України «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань».

Зареєстровано повідомлення про те, що в м. Сєвєродонецьк представники окупаційної влади рф та так званої «лнр» незаконно заволоділи транспортними засобами одного з підприємтсв. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 289 КК України «Незаконне заволодіння транспортним засобом».

Вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження 37 громадян, з якими рідні втратили зв'язок.

За матеріалом: ]]>Поліція Луганської області]]> - ]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid0dc8iLjULJcqScJxLAJsWvrfpEh...]]>