В День Незалежності України Олександр Стрюк прийняв участь у меморіальних заходах міста Львова

24-08-2022

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк 24 серпня у складі делегації від Луганської області прийняв участь у вшануванні Героїв, які віддали життя за незалежність і свободу України. Меморіальні заходи відбувалися у Львові.

Разом з керівництвом Львівської та Луганської областей, а також територіальних громад та ВЦА Олександр Стрюк після освячення гранітних плит із іменами 205 воїнів - випускників Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які загинули в боротьбі за свободу і незалежність України, взяв узяв участь у меморіальних заходах на Личаківському цвинтарі.

На Марсовому полі львівяни та луганчани поклали квіти до поховань наших Захисників, які загинули відбиваючи навалу російських окупантів.

Після цього скорботні заходи відбулись на полях почесних поховань, де вічний спокій знайшли Герої Майдану, Операції Об’єднаних Сил та Антитерористичної операції.

Присутні виконали Державний Гімн України та після екуменічної панахиди помолилися за Незалежність України.

Світлини: ]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)