Ви тут:

В Борівському ліквідують несанкціоновані сміттєзвалища

08-04-2021
Категорія: 

8 квітня в селищі Борівське Сєвєродонецької територіальної громади за допомоги військових та міського комунального підприємства «СКС» розпочато ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ.

Роботи проводяться за ініціативи керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександра Стрюка, його першого заступника Ігоря Робочого та старости Борівського Лідії Афанасьєвої.

Ігор Робочий надав роз’яснення щодо ситуації з ліквідації сміттєзвалищ у Борівському: «Лідія Іванівна звернулася про допомогу. Наше міське комунальне підприємство «СКС» готове виконати необхідні роботи. Але для повної та якісної зачистки найбільших звалищ необхідна потужна спецтехніка, яку, на жаль, «СКС» не має. Тому ми звернулися до наших військових, які учора оглянули смітники та визначилися з об’ємом робіт.

Сьогодні в Борівському вже працює необхідна техніка. Також долучилося і «СКС». Роботи з прибирання територій проводяться оперативно. Якщо дозволить погода, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ буде завершена упродовж двох-трьох тижнів».

Староста Борівського Лідія Афанасьєва зазначила: «Я зовсім не очікувала, що питання буде вирішене наскільки швидко. Проблема перенаповнення сміттєзвалища та утворення декількох несанкціонованих смітників існувала кілька десятиліть – це призводило до погіршення екологічного стану Борівського. Тому я щиро вдячна міській владі, нашим військовим та КП «СКС» за дійсно необхідну допомогу. Самі б ми з цим не справилися. Сподіваюся, що після наведення порядку наші мешканці та дачники будуть більш прискіпливо слідкувати за чистотою. А ми будемо організовано по розробленому графіку вивозити сміття».

Завдяки створенню у Сєвєродонецьку військово-цивільної адміністрації швидко та оперативно вирішується безліч проблем, що накопичувалися десятками років. А наші захисники не словами, а ділом доводять, що українська армія дійсно з народом та завжди готова допомогти у вирішення будь-яких проблем.

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)