Увага у зв’язку із погодними умовами внесено зміни у перекриття дорожнього руху!

26-05-2019

З 10.00 до 16.00 26 квітня 2019 року перекриття дорожнього руху: обидва напрямки перехрестя проспекту Гвардійський та проспекту Центральний.

З 16.00 до 24.00 від вулиці Гагаріна по проспекту Центральний в обидва напрямки до вулиці Новікова, по проспекту Гвардійський на дорожніх розворотах біля магазину «Городок» та магазину «Натуральні продукти», Т- образне перехрестя вулиці Науки та проспекту Центральний дорожній рух буде перекрито.

Рух маршрутних таксі маршрутів №110 та №101 буде здійснюватися за зміненими схемами.

Рух тролейбусів маршруту №6 - 26 квітня 2019 року з 08.00 до 24.00 – рух тролейбусів маршруту №6 здійснюватися не буде, просимо це врахувати при плануванні своїх поїздок містом.

Місце відстою транспортних засобів, що здійснюють перевезення пасажирів за маршрутом «Сєвєродонецьк-Лисичанськ» від торгівельного комплексу «Мир» у вказаний час та дати переноситься до магазину «Медея».

Шановні водії, плануйте об’їзди вказаних ділянок заздалегідь.

Сектор транспорту та зв’язку Департаменту

економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради.