Увага! У Вінниці для дітей-переселенців з Луганщини 6 та 13 жовтня відбудеться насичена розважальна програма – кількість місць обмежена

28-09-2022

Шановні батьки!

Діти — найдорожче, що є в нашому житті, для нас дуже важливо щоб вони зростали в атмосфері любові, радості та дружби. Буває важко подарувати дитині радість в ці тяжкі для всіх нас часи, але завдяки плідній співпраці Луганської обласної військової адміністрації, Рубіжанської міської військової адміністрації та керівництва Мережі дитячих розважальних центрів “Країна мрій” у нас з'явилась така можливість!

6 та 13 жовтня, з 10 до 20 години, дитячий розважальний центр “Країна мрій”, що розташований у м. Вінниця за адресою: вул. Юності, 18, прийматиме маленьких мешканців Луганщини та даруватиме всім радість розваг та спілкування.

Для того, щоб потрапити до розважального центру необхідно отримати безкоштовний квиток у гуманітарному штабі Рубіжанської МВА за адресою: м.Вінниця, вул. Максимовича, 43-б, часи роботи: з 10-00 до 15-00.

Квиток можна отримати на дитину від 3-х до 18-ти років при пред'явленні оригіналу свідоцтва про народження або паспорту дитини та довідки внутрішньо переміщенної особи дитини, в якій зазначено місце реєстрації — Луганська область.

Кількість місць обмежена!

]]>Рубіжанська міська військова адміністрація]]>