Увага! Серія онлайн-воркшопів для команд із громад-партнерів у межах партнерства у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»

04-11-2022

З травня 2020 року UNFPA розпочав нову програму з запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, у межах якої, було започатковано проєкт UNFPA «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» для розбудови муніципальних систем запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Сєвєродонецьк – одна з громад-партнерів UNFPA Україна в реалізації амбітної мети: нульова толерантність до насильства.

У межах зазначеного вище партнерства у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) проводитиметься серія онлайн-воркшопів для команд із громад-партнерів, за результатами яких учасники (-ці) зможуть подати свої проєктні заявки та отримати фінансову та експертну підтримку в реалізації запропонованих ними ініціатив із січня до березня 2023 року. Мета проєктів – зміна соціальних норм, що сприятиме запобіганню домашньому і гендерно зумовленому насильству у громадах.
Дводенні воркшопи пройдуть у період із 9 листопада до 8 грудня в онлайн форматі. Від однієї громади може подаватися для участі необмежена кількість команд. В одній команді від громади має бути мінімум дві особи, рекомендується залучення трьох осіб. Реєстрація участі команди за посиланням: ]]>https://bit.ly/zminy-hromadu]]>

Інфографіка доступна для завантаження нижче

Средняя: 5 (2 оценок)