Ви тут:

Увага! Міжнародні гуманітарні організації пропонують українцям допомогу

31-07-2022
Категорія: 

]]>Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> повідомляє, що крім державної фінансової допомоги, наші співгромадяни можуть скористатися підтримкою відомих міжнародних організацій. В Україні працюють їх програми підтримки.

Пропонується разова або щомісячна допомога на строк до 3 місяців – з розрахунку від 2220 до 2500 грн на кожного члена сім’ї на місяць.

Після подання заявки за 1 – 6 тижнів кошти надходять до учасників програм. Їх можна отримати як на особисті банківські рахунки, так і готівкою в державних банках чи на Укрпошті.

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

]]>]]>

За інформацією ]]>Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]> сьогодні вже близько мільйона українців скористалися допомогою від різних міжнародних програм.
Зараз активні чотири програми, що реалізуються спільно з Урядом України. Їх мета – підтримка внутрішньо переміщених осіб та громадян, яким сьогодні найважче.

Зазначимо, що для мешканців Луганщини, які евакуювалися на підконтрольну владі територію створено гуманітарні хаби в шести населених пунктах України та розглядається питання створення нових.

В хабах переселенці з Луганської області можуть отримати гуманітарну допомогу та проконсультуватися з нагальних питань.

Більш докладно про посилання на Гугл-форми, адреси гуманітарних хабів Луганщини, їх телефони та електоронні пошти за посиланням: 

https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/do-uvagi-pereselenciv-z-luganshchini-onovleno-27072022_26-07-2022

 

В матеріалі використано наступну інформацію:  ]]>https://minre.gov.ua/news/yaku-dopomogu-ukrayincyam-proponuyut-mizhnarod...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)