Уточнений план святкових заходів з нагоди 2-ї річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань «Сєвєродонецьк – це Україна!»

15-07-2016

До уваги сєвєродончан та гостей міста!

22 липня 2016 року

Площа перед міським Палацом культури (проспект Хіміків,28):

15.00 – 16.30- «Громадська приймальня народних депутатів Верховної Ради»;

15.00 - військово-патріотична акція "Армія - дітям" (біля міського Палацу культури);

16.30 - 17.30 - офіційна частина, урочисте поздоровлення депутатів Верховної ради, керівництва ОДА, міського голови, представників керівництва Сєвєродонецької міської ради з нагоди відзначення 2-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань;

• нагородження військових та волонтерів;
  • виставка художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва КЗ «Сєвєродонецька галерея мистецтв»;
  • мистецький проект «Уквітчаймо миром Україну».

15.00-18.30 - конкурсно-розважальна програма «Сєвєродонецька вишиванка»;

Комунальні бібліотеки міста проводять біля Сєвєродонецького міського Палацу культури:

• соціально-патріотична акція «Квітка свободи»;
  • книжкова панорама «Неоголошена війна»;
  • святковий майстер – клас: виготовлення незвичайної мапи міста «Звільнений Сєвєродонецьк»;
  • виставка та майстер – класи майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Зроблено з любов’ю».

17.30 – 18.30 - концертно-розважальна програма за участю запрошених колективів.

18.30 - масова патріотична хода «Сєвєродонецьк це Україна» (початок біля Сєвєродонецького міського Палацу культури – до площі Миру).

Площа Миру

18.45 - 19.00 - урочисте покладання квітів до пам’ятника генерал-майору Національної гвардії України Олександру Віталійовичу Радієвському (площа Миру)

Стадіон «Хімік»:

19.30 – товариський футбольний матч між командами Сєвєродонецької міської ради та Військового комісаріату (міська федерація футболу (основне поле стадіону).

Запрошуємо на свято! Відзначимо звільнення українського Сєвєродонецька разом!