Уродженця Сєвєродонецька Руслана Кравченка призначено головою Київської обласної державної адміністрації

11-04-2023

10 квітня ]]>указом]]> №204/2023 президент України Володимир Зеленський призначив новим головою Київської обласної державної адміністрації Руслана Кравченка.

Родом Руслан Кравченко із Сєвєродонецька.

Освіту отримав у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна та на військово-юридичному факультеті Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого.

З 2012 року по 2014 рік працював слідчим з нагляду у Севастопольській прокуратурі.

З вересня 2014 року по березень 2015 року брав участь в АТО, зокрема, виконував службові обов’язки прокурора в Дебальцевому та Бахмуті. Після цього повернувся до роботи в Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України.

У 2017 році вів справу щодо державної зради колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

Саме Руслан Кравченко 14 березня 2017 року підписав звинувачення Віктору Януковичу — у тому, що він допомагав росії змінити кордони України та вести агресивну війну.

Крім того, брав участь у розслідуванні агресії рф проти України у 2014 році у Севастополі та в Криму, а також у справі проти Олександра Александрова та Євгенія Єрофєєва, саме вони стали першими засудженими за участь у бойових діях на Донбасі військовослужбовцями рф.

З 15 березня 2021 року і до нового призначення Руслан Кравченко очолював Бучанську окружну прокуратуру.

Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня і президентською відзнакою "За участь в АТО".

Інформація та світлина з відкритих джерел