Урочисте вручення паспортів громадянина України до ювілею Сєвєродонецька

22-05-2019

З дня нагоди відзначення 85-ї річниці Дня міста в приміщенні Сєвєродонецької міської ради в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, заступник міського голови Ірина Степаненко, керуючий справами виконкому Юрій Журба та начальник Сєвєродонецького міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Луганській області Катерина Павлова 22 травня в урочистій обстановці вручили паспорта громадянина України двадцяти 14-ти річним сєвєродончанам.

Посвята в повноправні громадяни нашої держави – це урочистий і хвилюючий день у житті кожної молодої людини, адже отримання паспорта - своєрідна сходинка у доросле майбутнє. І цю сходинку перетнули Михайло Безуглов, Данило Бєліцький, Вікторія Бондаренко, Вероніка Віннік, Альона Дашевська, Дмитро Деревянченко, Софія Єфремова, Дар'я Калашник, Маргарита Калєнська, Владислава Левенець, Альона Моісєєва, Анна Несмашна, Андрій та Антон Остроушки, Данило Пригода, Ірина Сиротіна, Данііл Стовба, Нікіта Федосеєнко, Вероніка Хріптулова та Нікіта Шовкун - отримавши паспорт громадянина України нового зразка у вигляді пластикової ІD-картки. Для них цей весняний день став межею між дитинством та дорослістю, далі вони крокуватимуть самостійно й впевнено, як повноправні громадяни Української держави. Юним громадянам України подарували квіти та USB-накопичувачі з символікою міста.

Вячеслав Ткачук у своїй промові побажав юним громадянам України прихильної долі, любові до малої батьківщини - Сєвєродонецька, поваги до рідної країни та наполегливості у досягненні своєї мети: «Сподіваюся, що команда, яка виросте та успішно закінчить навчання, залишиться в нашому місті та у майбутньому займете гідне місце на підприємствах, організаціях та установах». Крім того, Вячеслав Петрович привітав усіх присутніх з міським ювілеєм - 85-ю річницею Сєвєродонецька.

Ірина Степаненко побажала, щоб рідне місто назавжди залишалося для молоді найдорожчим місцем на довгій, мирній і щасливій життєвій дорозі.

Юрій Журба побажав молодим землякам найперше бути гідними громадянами своєї держави, бути здоровими, щасливими, ініціативними, успішними та самодостатніми людьми, здатними будувати власне майбутнє у власній мирній і сучасній державі.

Катерина Павлова зазначила, що отримавши цей офіційний документ юні сєвєродончани стають відповідальними не тільки за себе та свої рішення, а й за країну, в якій вони народилися і яку вже в найближчому майбутньому мають розбудовувати та побажала молодим людям любити землю, на якій народилися вони і їхні батьки, бути гідними громадянами України.

Слід знати, що паспорта у вигляді ІD-карток мають найвищий ступінь захищеності від втручання у електронний зміст, від підробки чи знищення. Окрім даних про особу власника документу (біометричні дані – кольорова фотокартка, інформація про місце проживання та сімейний стан, електронний підпис), з часом за бажанням власника до паспорту можуть бути записані й інші відомості (приміром, податкова історія, відомості про бізнес тощо).

Право на безкоштовне оформлення паспортів нового зразка громадянина України у формі картки мають громадяни, які досягли 14-річного віку та здійснюють оформлення паспорта вперше.