Урочисте відкриття змагань з боксу пам’яті Василя Хрисанкова

13-12-2019

13 грудня у КДЮСШ 1 відбулося урочисте відкриття змагань з боксу пам’яті Василя Хрисанкова. Відкрита першість міста з боксу триватиме упродовж двох днів. Змагання присвячені 78-річчю майстра спорту Василя Хрисанкова, який працював у 60-ті роки в Сєвєродонецьку тренером з боксу. Він виховав таких майстрів спорту з боксу як Володимир Шатских та Володимир Собокар. Ще один вихованець, майстер спорту з боксу Вадим Слєпньов, працює в КДЮСШ 1 тренером-викладачем й по теперішній час.

Змагання проходять за підтримки Сєвєродонецької міської ради, Луганської обласної Федерації боксу та Сєвєродонецької Федерації професійного аматорського боксу та кікбоксингу «Ринг», відділу молоді та спорту міської ради.

Участь у першості беруть понад 100 спортсменів з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, Старобільська, Кремінної, Мілового, Щастя та Харкова.

В урочистому відкритті змагань взяли участь лідер депутатської групи «Сєвєродончани», депутат міської ради Ігор Бутков, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, віце-президент Луганської обласної Федерації боксу Юрій Невський та начальник відділу молоді та спорту Віталій Невеселий. Головний суддя змагань – Вадим Слєпньов.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук привітав учасників змагань та зазначив: «У нашому місті склалася хороша традиція проведення турнірів в пам'ять про видатних спортсменів. Упевнений, що ви теж в майбутньому станете майстрами спорту. Перемог вам та віри в свої сили. Велика вдячність організаторам та тренерам, суддівській колегії. Удачі вам!»

Лідер депутатської групи «Сєвєродончани», депутат міської ради» Ігор Бутков у своєму вітальному слові сказав: «Я гордий тим, що можу привітати вас з початком цих змагань. Бокс - це прекрасний вид спорту. Боксери вміють захищати себе і не ображають слабких. Я колись теж займався в цьому спортзалі. Ми з тренером по боксу Геннадієм Ляшенко відродили цей турнір в 2006 році. Ринг був закуплений за власні кошти. Сьогодні зал, у якому проходять змагання, потребує ремонту. До мене звернулися тренера. Вони виявили бажання допомогти з ремонтними роботами. Я даю слово, що кошти на ремонт залу будуть виділені найближчим часом. Спільними зусиллями міської влади та тренерського складу ми зробимо цей зал найкращим в Луганській області».

Результати змагань будуть відомі після їх закінчення- 14 грудня.  Переможці та призери отримають нагороди та подарунки.