УПтаСЗН інформує щодо призначення житлової субсидії на опалювальний період 2020-2021р.р.

22-10-2020

До уваги користувачів субсидією!

Субсидія   на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до кінця опалювального сезону і розраховується   окремо на неопалювальний та опалювальний сезони.

Всім   домогосподарствам,   яким   субсидія   була    призначена     на неопалювальний сезон 2020  року, у тому числі в розмірі 0,00грн,  термін її дії продовжується до кінця опалювального сезону, і розрахунок на опалювальний сезон  проводиться без повторного звернення.

При цьому не визначається право  на її отримання, зокрема з урахуванням наявності простроченої заборгованості з оплати  житлово-комунальних послуг.

Розрахунок  розміру субсидії  на опалювальний сезон  таким домогосподарствам проводиться на підставі доходів за І-ІІ квартали поточного року та інформації надавачів послуг про  вартість послуг за встановленими соціальними нормативами споживання послуг в опалювальний період.

Нову заяву про призначення  житлової субсидії  та декларацію про доходи і витрати   за формою, встановленою Мінсоцполітики, необхідно  подавати тільки тим  домогосподарствам, яким субсидія на неопалювальний  сезон була не призначена через:

наявність простроченої  заборгованості;

набуття право  власності   на  транспортний   засіб,  що підлягає  державній реєстрації із дати випуску якого минуло менше п’яти років,   незалежно від розміру вартості транспортного засобу;

відсутність   доходів   або нарахований  середньомісячний

сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

несплату   єдиного   внеска   на загальнообов’язкове    державне соціальне страхування у розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;

набуття права власності  на земельну ділянку, квартиру (будинок),  транспортний   засіб на суму, яка на дату купівлі,  набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.

Заява  та   декларація    можуть  бути  надіслані   до   УПтаСЗН  поштою, в електронному вигляді  або надані  особисто за адресою вул. Новікова, 15б, каб. 23.