Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА запрошує до челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!»

16-09-2022

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації до Дня працівників освіти ініціює проведення челенджу «Є професія у світі – серце віддавати дітям!» серед учнів та вихованців закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків, які вважають сєвєродонецьких освітян кращими: самовідданими, мудрими, креативними, ерудованими та творчими, ‒ заявити про це світові, взявши участь у челенджі, подякувати тим, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, став старшим другом і порадником, кому зобов’язані своїми життєвими та професійними перемогами.

Термін проведення челенджу ‒ з 15.09.2022 по 02.10.2022.

Пропонуємо 2 формати для участі учнів / вихованців закладів ЗДО/ЗЗСО/ЗПО:

1) фото / фотоколаж дитини / дітей з улюбленим педагогом / педагогами;

2) відеозвернення-привітання до освітян закладу/громади тривалістю до 30 секунд (індивідуальні роботи) / до однієї хвилини (за умови, що відео колективне від усього класу / групи / колективу).

До фото / колажів / відеозвернень просимо додавати коментар про освітян та авторів роботи, не забувати зазначати заклад освіти, інформацію, наприклад, про предмет, який викладає учитель, назву гуртка, який веде керівник, або вік дітей, з якими працює вихователь.

Обов'язкові умови:

1) відео / фото / колаж має відповідати тематиці й меті конкурсу та бути розміщеним на сторінці Facebook обов’язково із 2 хештегами: а) хештегом челенджу ]]>#сєвєродонецькіосвітяникращі]]> , 2) другий хештег учасник обирає, залежно від того, про кого буде подавати матеріал (]]>#сєвєродонецьківчителікращі]]>]]>#сєвєродонецьківихователікращі]]>]]>#сєвєродонецькіпозашкільникикращі]]>);

2) усі надписи / вітальні слова лише державною мовою;

3) відео / фото / колаж допускаються лише горизонтальні;

4) після розміщення відео на сторінці Facebook необхідно передати естафету хоча б одному своєму другові, позначивши його ім'я в дописі;

5) після розміщення відео на сторінці Facebook необхідно поширити його в групі Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА.

Залежно від віку учасників челенджу, відео може бути розміщено на особистій сторінці, на сторінці батьків учасника або на сторінці закладу освіти, у якому навчається дитина, але обов’язково із хештегом та поширене в групі Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА.

За традицією, всі роботи публікуватимуться на сторінці Facebook спільноти Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА.

Управління освіти Сєвєродонецької міської ВЦА