UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні: Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської ВЦА – це рятівний центр для переселенців з Луганської області

19-10-2022

Представниця UNHCR Ukraine - Aгентства ООН у справах біженців в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг зустрілася з  керівником Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександром Стрюком у ході візиту до Гуманітарного штабу Сєвєродонецької міської ВЦА  в місті Дніпро, що знаходиться на проспекті Калнишевського, 27к.

Як ]]>зазначили]]> в  UNHCR Ukraine - Aгентстві ООН у справах біженців в Україні, Гуманітарний хаб Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації – це рятівний центр для переселенців з Луганської області, де вони отримують продукти харчування та предмети першої необхідності, такі як постільна білизна та засоби гігієни, психосоціальну допомогу, а також відомості про грошову допомогу.

Представниця УВКБ ООН Кароліна Ліндхольм Біллінг подякувала керівнику Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександру Стрюку за співпрацю та підтвердила продовження підтримки від УВКБ ООН.

Олександр Стрюк висловив вдячність за співпрацю і допомогу від міжнародного співтовариства переселенцям, які вимушені були залишити рідні домівки через російську військову агресію.

Кароліна Ліндхольм Біллінг також поспілкувалася з переселенцями та працівниками гуманітарного хабу.

Слід додати, що місцевий партнер УВКБ ООН Гуманітарна місія "Проліска" надав психосоціальну підтримку понад 500 людям і доставив 3000 предметів першої необхідності до центру.   А партнер УВКБ ООН "Право на захист" з березня поточного року залучив майже 100 000 людей до багатоцільової програми грошової допомоги УВКБ ООН у Дніпропетровській області.

Світлини: ]]>UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні]]>