Ви тут:

Українці замовили на обмін уже понад 300 тисяч енергоощадних ламп через Дію

01-02-2023
Категорія: 

30 січя в Україні стартувала масштабна програма обміну старих ламп розжарювання на LED-лампи. 30 млн таких ламп уже закуплені ЄС, ще 5 млн очікується від Франції. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 31 січня.

«Попередню заявку на обмін можна подати через Дію або просто обміняти старі лампи на нові у відділеннях Укрпошти. Українці замовили на обмін уже понад 300 тисяч енергоощадних ламп через Дію. Тому ми впевнені, що програма буде успішною», — підкреслив очільник Уряду.

Програма обміну старих ламп розжарювання на LED була ініційована Президентом України Володимиром Зеленським та отримала підтримку в Європейському Союзі. Прем’єр-міністр подякував партнерам за сприяння в реалізації програми.

Довідково.

У застосунку Дія українці зможуть подати заявку на безоплатний обмін п’ятьох старих ламп розжарювання на п’ять енергозберігаючих LED-ламп.

Обміняти лампи можна у відділеннях Укрпошти. Обмін ламп розжарювання на нові світлодіодні LED лампи проходить у відділеннях Укрпошти поетапно в усіх регіонах. 

До обміну приймаються справні лампи розжарювання.

Обмін буде відбуватись у два способи - з попереднім замовленням і без нього.

Інструкція, як це зробити - за посиланням ]]>https://svitlo.diia.gov.ua]]>.

Щоб подати заяву на обмін лампочок в Дії:

  • авторизуйтесь в застосунку;
  • оберіть Послуги – Обмін лампочок;
  • вкажіть контактний номер телефону та відділення Укрпошти, у якому бажаєте отримати лампи;
  • зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

Якщо попередньо зробити замовлення ламп через застосунок Дія, то вони гарантовано будуть очікувати людину у відділеннях Укрпошти п’ять робочих днів після отримання підтвердження з мобільного застосунку Дія.

Якщо за цей час замовник не обміняє лампи, заява анулюються. 

 

За матеріалом: ]]>https://www.kmu.gov.ua/news/ukraintsi-zamovyly-na-obmin-uzhe-ponad-300-t...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет