Ви тут:

Українці отримали вже 1 000 000 безкоштовних енергозберігаючих лампочок

07-02-2023
Категорія: 

В Україні триває проєкт з безкоштовного обміну старих лампочок розжарювання на енергоощадні. Як ]]>повідомив]]> директор Укрпошти Ігор Смілянський, станом на 6 лютого населенню видано мільйон енергоощадних лампочок.

«Світловий рубікон пройдено — українці отримали 1 000 000 енергозберігальних лампочок! Важко повірити, що стартували ми лише чотири дні тому і вже маємо такі результати», - написав Ігор Смілянський на своєму телеграм-каналі.

Найбільше лампочок отримали мешканці Києва (162+ тисячі), Дніпра (88+ тисяч), Харкова (80+ тисяч) та Львова (69+ тисяч).

Наразі отримати лампочки можуть мешканці всіх обласних центрів, крім тимчасово окупованих, а також мешканці Краматорська, Кривого Рогу та Покровська. Для отримання лампочок потрібно ]]>попередньо зареєструватися в мобільному застосунку «Дія»]]>.

Також можна також прийти у відділення Укрпошти з паспортом, податковим номером та п’ятьма старими лампочками розжарювання, але в такому разі їх обміняють лише за наявності.

Директор Укрпошти зазначив, що через кілька днів здійснити обмін лампочок можна буде в усіх стаціонарних та пересувних поштових відділеннях по всій Україні.





Рейтинг: 
Голосов пока нет