Ви тут:

Україна не зупиниться, поки вище керівництво росії не опиниться на лаві підсудних міжнародного трибуналу, — Денис Шмигаль

28-09-2022
Категорія: 

Всі російські воєнні злочинці включно з вищим керівництвом мають понести відповідальність за скоєне в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання ]]>Уряду]]> 27 вересня.

«Ми не зупинимося, поки всі ці люди не опиняться на лаві підсудних міжнародного трибуналу. Питання створення такого трибуналу ми порушували у розмовах з прем’єрами Канади, Нової Зеландії та Японії, обговорювали з Президентом Латвії. Весь світ має знати про російські злочини», — підкреслив Денис Шмигаль.

Паралельно із конфіскацію активів росії та покаранням її воєнних злочинів, за словами Прем’єр-міністра, Україна адвокатує подальше посилення санкцій та обговорює гарантії безпеки для нашої держави, напрацьовані групою Єрмака-Расмуссена.

Крім того, на полях Генеральної асамблеї ООН Україна вела переговори й про ресурси, необхідні для реалізації плану відновлення.

«До 500 млрд доларів російських активів заморожено на Заході. Ми лобіюємо прийняття нової міжнародної угоди та зміни національних законодавств партнерів, аби саме російські конфісковані кошти стали основним ресурсом нашої відбудови та європейської трансформації», — наголосив очільник Уряду.

Як повідомив Прем’єр-міністр, це питання порушувалося з Президентом Польщі Анджеєм Дудою, Прем’єр-міністром Великої Британії Ліз Трасс, керівництвом ООН та міжнародних фінансових інституцій, з головою USAID Самантою Пауер.

 

 

Джерело: ]]>https://www.kmu.gov.ua/news/ukraina-ne-zupynytsia-poky-vyshche-kerivnyts...]]>

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)