Указом Президента України утворено Сєвєродонецьку, Попаснянську та Гірську міські військові адміністрації

24-03-2023

]]>УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №181/2023]]>

Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Луганській області

На виконання Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю:

1. Утворити на базі військово-цивільних адміністрацій населених пунктів Луганської області, утворених Указом Президента України від 19 лютого 2021 року № 62/2021 "Про утворення та реорганізацію військово-цивільних адміністрацій у Луганській області", такі військові адміністрації населених пунктів:

Гірську міську військову адміністрацію Сєвєродонецького району Луганської області;

Попаснянську міську військову адміністрацію Сєвєродонецького району Луганської області;

Сєвєродонецьку міську військову адміністрацію Сєвєродонецького району Луганської області.

У зв'язку з утворенням військових адміністрацій населених пунктів, зазначених у частині першій цієї статті, повноваження відповідних військово-цивільних адміністрацій населених пунктів припиняються з дня початку здійснення відповідною військовою адміністрацією своїх повноважень.

2. Генеральному штабу Збройних Сил України, Луганській обласній державній адміністрації здійснити відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" заходи, пов'язані з утворенням військових адміністрацій, зазначених у статті 1 цього Указу.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

24 березня 2023 року