Ви тут:

Учнів 8-11 класів запрошують долучитися до Всеукраїнського конкурсу есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

22-05-2023
Категорія: 

Навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету імені Михайла Драгоманова у травні-червні 2023 року за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України проводить Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 30 червня 2023 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9-й поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnipatudu [dot] edu [dot] ua.

Підсумки Конкурсу планується підбити у липні 2023 року.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: 097-867-02-16.

Із положенням можна ознайомитися за посиланням: ]]>https://docs.google.com/document/d/1o8bTHrFxttVJlsxzJuYCLUrCsZTAZmJr/edi...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)