Учениця сєвєродонецького ліцею «Інітіум» Аліса Болтєнкова стала лауреатом Всеукраїнського етапу національного конкурсу малюнків «КОЛЬОРИ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ»

16-05-2023

Підведені підсумки Всеукраїнського етапу національного конкурсу малюнків «КОЛЬОРИ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ», який був ініційований Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за підтримки Міністерства освіти і науки України до роковин повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.

Для участі у Всеукраїнському етапі конкурсу від Луганської області було представлено десять малюнків, авторів яким від 7 до 16 років.

За результатами конкурсу у березні 2023 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України була відкрита виставка малюнків вихованців закладів позашкільної освіти «Кольори нашої Перемоги», де були розміщені кращі малюнки з усіх регіонів України. Усі дитячі роботи, представлені на виставці, переважно виконані у кольорах національного прапора, що яскраво відображає бачення українських дітей свого майбутнього лише в незалежній, суверенній та квітучій Україні.

За підсумками Всеукраїнського етапу учень 5 класу Лисичанського ліцею № 4 Максим Ващенко здобув ІІІ місце, а вихованки ліцею «Інітіум» м. Сєвєродонецька Аліса Болтєнкова (10 років) та Комунального закладу «Кремінська художня школа» Вероніка Шпарьова (8 років) стали лауреатами конкурсу!

Усі учасники Всеукраїнського етапу конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги» нагороджені грамотами та дипломами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

За матеріалом: Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації - ]]>http://oblosvita-lg.gov.ua/%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%b2%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d0...]]>