Учасникам бойових дій з числа учасників АТО/ООС, інвалідам війни та учасникам бойових дій на території інших держав здійснено перерахунок розміру грошової компенсації

11-07-2023

Минулого тижня рішенням комісії затверджено перерахунок розміру грошової компенсації учасникам бойових дій з числа учасників АТО/ООС, інвалідам війни та учасникам бойових дій на території інших держав.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018       № 280 «Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» організовано та проведено засідання комісії з розгляду заяв внутрішньо  переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення в зв’язку зі зміною  опосередкованої вартості спорудження 1 кв. м загальної площі житла в Луганській області  (станом на 01.04.2023), затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 17.05.2023 № 408. Здійснено перерахунок розміру грошової компенсації  628 особам на загальну суму 1 284 344 054,98 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей» організовано та проведено засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації на належні для отримання жилі приміщення в зв’язку зі зміною  опосередкованої вартості спорудження 1 кв. м загальної площі житла в Луганській області  (станом на 01.04.2023), затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 17.05.2023 № 408. Здійснено перерахунок грошової компенсації 2 особам на загальну суму 3 965 196, 89 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 719 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей» організовано та проведено засідання комісії з розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісті), померли, та осіб з інвалідністю про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення в зв’язку зі зміною  опосередкованої вартості спорудження 1 кв. м загальної площі житла в Луганській області  (станом на 01.04.2023), затвердженої наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 17.05.2023 № 408.  Здійснено перерахунок грошової компенсації 4 особам на загальну суму 8 911 779,02 грн.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...