У Житомирі для дітей-переселенців з Луганщини та Донеччини волонтери організували свято

01-04-2023

У Житомирі для дітей-переселенців волонтери організували свято. Проводили для дітей конкурси, танцювали, співали, пригощали смаколиками. Наприкінці зустрічі всі родини із малечею отримали подарунки і гуманітарну допомогу від благодійників, - ]]>Суспільне]]>.

Олена Іванівна прийшла на захід разом з онуком Марком. Вони переселенці із Сєвєродонецька.

Переселенка із Сєвєродонецька. Фото: Суспільне Донбас

"В Житомирі гарні люди, скаржитись нема на що. Допомога є. Ми вже рік тут. Повертатись нікуди, наші будинки згоріли, стоять коробки чорні. Тому, швидше за все, тут і залишимось", — розповіла переселенка.

За словами Марка, на святі йому найбільше сподобались жовто-блакитні кульки. А ще – пісня про червону калину.

Ганна з восьмирічним сином Сашком приїхали до Житомира із Бахмута наприкінці квітня.

Переселенка із Бахмута. Фото: Суспільне Донбас

"Дуже веселий, дуже підримуючий захід, цього зараз не вистачає для діток, якихось веселощів аби відволіктися від щоденних проблем", — розповіла жінка.

Дітей пригощали тестечками, соком та піцою. Фото: Суспільне Донбас

На святі дітей пригощали тістечками, соком та піцою. Також родини отримали від волонтерів Міжнародного благодійного фонду "Lumos" канцелярські набори, продукти та засоби гігієни.

"Власне, ідея заходу полягала в тому, щоб не тільки дати продуктові набори чи канцелярські засоби та засоби гігієни для дітей, але й також дати якісь емоційний настрій хороший. Набори сьогоднішні підготовлені нашими партнерами з організації "Lumos", вони надають гуманітарну допомогу в розрахунку на дитину в родині, тобто троє дітей в сімї, значить три пакунки допомоги", — виконавча директорка фонду громади Житомира Жанна Соловйова.

У Житомирі для дітей-переселенців волонтери організували свято

У Житомирі для дітей-переселенців волонтери організували свято. Фото: Суспільне Донбас

Набори гуманітарної допомоги отримали сорок дітей із 25 родин.

Джерело: Суспільне - ]]>https://suspilne.media/431439-u-zitomiri-dla-ditej-pereselenciv-z-lugans...]]>