У Сєвєродонецьку з’явився сучасний баскетбольний майданчик

08-11-2019

У Сєвєродонецьку городянам презентували новий сучасний баскетбольний майданчик, офіційне урочисте відкриття якого відбулось 8 листопада.

Облаштовано його на території скверу «Дитяче містечко». Цей об’єкт має спеціальне штучне покриття. Навколо майданчика встановлене яскраве освітлення, щоб зіграти матч можна було як у день, так і ввечері. Побудовано майданчик за кошти міського бюджету – гроші виділено за ініціативи депутатської групи «Сєвєродончани» на чолі з депутатом міськради Ігорем Бутковим.

На відкритті були присутні в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко.

Вячеслав Ткачук привітав присутніх з відкриттям баскетбольного майданчика: «Ми з вами постійно працюємо над покращенням нашого міста, над його благоустроєм. Я радий, що сьогодні прийшло багато молоді та дітей. Тих, заради кого ми і облаштовуємо цю територію. Нам все ж вдалося завдяки депутатському корпусу за виділені гроші створити сучасну баскетбольну площадку. Це заслуга всіх вас городян. Цей майданчик буде у вільному доступі. Ласкаво просимо, розвивайте спорт в нашому місті! Попереду у нас багато справ. Я сподіваюся, що найближчим часом ми розглянемо варіант розміщення ще однієї ігрової території для більш дорослої вікової категорії. У нас не за горами відкриття першої у місті велосипедної доріжки. Незважаючи ні на які свята і події, щодня ми працюємо, аби місто стало краще і красивіше. І все це заради вас і завдяки вам! Спасибі всім велике!»

Від імені депутатів міської ради, її виконавчого комітету, депутатської групи «Сєвєродончани» зі святом покращення міської інфраструктури поздоровив містян представник депутатської групи «Сєвєродончани» Андрій Гавриленко: «Сьогоднішнє покращення інфраструктури міста пов'язане зі спортом. Це чудово! Я впевнений, ось так ми будемо продовжувати. А тепер наша з вами загальна турбота - зберігати те, що ми створюємо спільними зусиллями. Хотілося б, щоб усі ми використовували цю площадку за призначенням: щоб тут було свято спорту, щоб це було кожен день. Далі ми будемо просуватися у бік озера з покращення інфраструктури».

Після офіційної частини численні глядачі та відпочиваючі у сквері цього досить теплого осіннього дня стали свідками товариських матчів між вихованцями КДЮСШ. Звичайно, не обійшлося без ризикових ігрових моментів. Кільце потужно атакували. Але найцікавіша боротьба, як завжди, відбувалась під щитом. Адже всім відома баскетбольна заповідь – «Хто виграє щит – виграє матч». Гравці показували майстерну гру, чим додавали вогню товариському матчу.

Баскетболісти отримали задоволення, граючи на сучасному покритті у стрітбол.

Музичний супровід та розваги для містян підготували колективи СДЮК «Юність», а благоустрій території забезпечив житлосервіс «Світанок».

Щасливі обличчя дітей і підлітків, зосереджені дії баскетболістів створювали неймовірну атмосферу спортивного свята. Сьогодні, завтра і у будь-який час сєвєродончани можуть прийти сюди і зіграти у баскетбол або просто подивитись на дозвілля підростаючого покоління.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере