У Сєвєродонецьку закладено «Капсулу часу»

29-05-2019

29 травня на честь святкування Дня захисту дітей та 85-ї річниці Сєвєродонецька на площі Миру біля пам’ятного знаку «Я люблю Сєвєродонецьк!» в.о. міського голови Вячеславом Ткачуком та головою Молодіжного парламенту Олегом Бутковим  в присутності великої кількості дітлахів, молоді , пересічних сєвєродончан та гостей міста урочисто закладено «Капсулу часу» - послання нащадкам 2034 року.

Знак «Я люблю Сєвєродонецьк!» - позитивний проект, проникнутий любов’ю до міста, що вже став одним з улюблених місць для відпочинку та світлин на згадку наших жителів і гостей. Тому вирішено закласти капсулу саме біля нього. Дуже цікавою є і сама ідея капсули – її закладено в нішу, поверх якої встановлено електронний годинник зі зворотним відліком часу до 26 травня 2034 року –100-річчя Сєвєродонецька.

«Капсула часу» – це лист у майбутнє, послання майбутнім поколінням. Закладено не лише капсулу часу, а й добру традицію: через 15 років, на святкування 100-річчя міста майбутнє покоління відкриє її, прочитає, дізнається, що саме відчували нинішні мешканці Сєвєродонецька, і порівняє зі своїм сьогоденням. Не має сумніву, що капсула надихне нащадків на звершення і творення, додасть впевненості у своїх силах.

Розпочався захід з наймолодших його учасників - хореографічної композиція «Пульс часу» ансамблю «Мажоретки», дитячого комбінату № 22.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук відкриваючи урочистості привітав найголовніших учасників заходу, найцінніше, що у нас є, наше майбутнє - наших дітей: «Вітаю вас зі святом – з Днем захисту дітей! Прийміть найщиріші побажання від міської ради. Ви - майбутнє нашої країни: майбутні інженери, професори, і звичайно ж мери міста і президенти. Бажаю всім здоров'я, щастя, достатку в кожній родині і всього самого найкращого. Зі святом!»

Голова Сєвєродонецького Молодіжного парламенту Олег Бутков також звернувся до присутніх: «Сьогодні ми закладаємо «Капсулу часу», яку відкриємо через 15 років. Це не багато і не мало. Але я переконаний, що 15 років - це достатній термін щоб провести кардинальні та позитивні зміни і перетворення на благо міста та країни. Пройде час, і нам, молоді, брати участь в управлінні містом. Ми докладемо максимум зусиль, щоб місто помітно змінилося на краще. Вітаю всіх зі святом!»

Під композицію «Дивовижний барабан» гурту «DrumAZing!» (кер. Олена Бахрєва, комунальний заклад «Сєвєродонецький міський Палац культури») членами Молодіжного парламенту капсулу було закладено – зворотній відлік часу до 100-річчя Сєвєродонецька розпочато.

Захід продовжився танцювальним флешмобом «Серце» у виконанні учасників творчих колективів комунальних закладів «Сєвєродонецький міський Палац культури», ЦДЮТ та СДЮК «Юність», під час якого в небо, як символ миру та дитинства, запущено зв’язки повітряних кульок.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)