Ви тут:

У Сєвєродонецьку відзначили День Соборності України

23-01-2017
Категорія: 

22 січня, в День Соборності України, у Сєвєродонецьку пройшла низка урочистих західів з нагоди цього свята. Воно приурочене проголошенню Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році.

Офіційно це свято в нашій державі відзначається  з 1999 року і встановлено воно «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

У Сєвєродонецьку День Соборності України відзначали на площі перед міським Палацом культури. Тут відбулася загальноміська акція «Один народ, одна Україна», під час якої учасники з’єдналися жовтою та блакитною стрічкою, що символізує єдність громадян нашої країни. Присутніх зі святом вітали концертними номерами самодіяльні артисти творчих колективів міста.

Святу Соборності були приурочені також виставка робіт учнів міської дитячої художньої школи. Не менший інтерес у жителів міста виклакали історичний брейн-ринг «Одна в нас земля і одна Україна» й концертно-тематична програма «Хай квітне у віках Соборна Україна».

"СВ"

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)
643
0