У Сєвєродонецьку відзначили День Європи в Україні

16-05-2016

14 травня в Сєвєродонецькому міському Палаці культури пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Європи в Україні.

Святкування проходило в кілька блоків. Відкрили заходи мюзиклом для дітей «Казкова історія в місті Чудес» за участю творчих колективів міста. Більше години артисти дарували на сцені великої зали ПК юним глядачам казку про дружбу, чарівництво та протистояння добра силам зла. Наступним етапом був запланований рок-концерт. Для публіки в цьому блоці грали музиканти з Сєвєродонецька та прилеглих міст. Продовженням концерту став благодійний захід, на якому збирали гроші на відпочинок дітям-аутистам в одній з оздоровчих баз в Кремінній. В цьому етапі перед сєвєродончанами виступали музичні артисти та творчі колективи міста.

Під час заходу приїхав привітати сєвєродончан зі святом секретар міськради, в.о. міського голови Григорій Пригеба та член виконкому В’ячеслав Шевчук.

Під час свого звернення до присутніх Григорій Пригеба наголосив на тому, що міська рада та виконком повинні зробити все можливе для того, щоб Сєвєродонецьк за своїм виглядом та соціальними стандартами було схоже на міста в європейських країнах.

«Ми маємо зробити все можливе, щоб Сєвєродонецьк наблизився до європейського рівня. Це не за один рік робиться, і потрібно зробити для цього дуже багато. Але я впевнений, що з вашою допомогою нам це вдасться», - сказав Григорій Пригеба.

Привітальне слово взяв і член виконкому Сєвєродонецької міськради В’ячеслав Шевчук. «Деякий час я жив в Європі. По своїм враженням можу сказати, що дійсно люди там живуть краще, і до європейського рівня нам потрібно прагнути. І в цей день я хочу вам побажати, щоб через деякий час ми дійсно могли сказати, що живемо в європейській країні, в європейському місті», - сказав В’ячеслав Шевчук.

Також під час заходу гості нагородили творчі колективи та рок-гурти, які в цей вечір виступали для сєвєродончан, грамотами та подарунками.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради