У СЄВЄРОДОНЕЦЬКУ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

17-05-2019

Вже 16 років поспіль в Україні відзначається День Європи. Головною ідеєю святкування є зосередження на європейських цінностях, до яких відносяться свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини.

З метою святкування, цього дня на площу до міського Палацу культури були запрошені усі бажаючи.

Заступник міського голови Ірина Степаненко привітала присутніх з Днем Європи: «Для кожного з нас Європа, як правило, асоціюється з рівністю людей, демократією, свободою, відсутністю корупції. Україна також впевнено крокує до Європи. Тому я бажаю усім нам досягти цієї мети в найближчому майбутньому. Нехай і наш Сєвєродонецьк, якому наступного тижня виповнюється 85 років, теж буде гарним містом європейського рівня».

Під час урочистостей, присвячених Дню Європи, пройшло нагородження учасників і переможців міського інтернет-турніру відеороликів з нагоди 85-річчя рідного міста «Вісімдесят п’ята весна Сєвєродонецька». Конкурс було проведено за ініціативи відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Завданням інтернет-турніру було створення нового іміджевого відеоролику про місто Сєвєродонецьк. Шість колективів навчальних закладів міста вирішили взяти участь в турнірі. За оцінкою журі відеороботи вийшли напрочуд оригінальними, майстерними, нестандартними та динамічними. Через призму власних думок, особистих переживань та емоцій в роботах були вкрай реалістично передані атмосфера, дух, традиції, культура нашого рідного міста.

Тож за участь у міському інтернет-турнірі відеороликів з нагоди 85-річчя рідного міста "Вісімдесят п’ята весна Сєвєродонецька" дипломом відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради були нагороджені:

- колектив Сєвєродонецького ВПУ за відео роботу "Віртуальна подорож Сєвєродонецьком",

- колектив Сєвєродонецького професійного ліцею за відео роботу "Подорожуємо Сєвєродонецьком",

- колектив "Дружба" середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м. Сєвєродонецька за відео роботу “Живу, люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто на землі, Сєвєродонецьк!”.

За зайняте ІІІ місце грамотою відділу молоді та спорту, кубком та квитком до боулінгу був нагороджений колектив середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 м. Сєвєродонецька за відео роботу "Сєвєродонецьк – це моє місто".

За зайняте ІІ місце грамотою відділу молоді та спорту, кубком та квитком був нагороджений колектив середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №16 м. Сєвєродонецька за відео роботу "Найкраще місто на Землі".

Переможцем міського інтернет-турніру відеороликів став колектив Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею Сєвєродонецької міської ради, який був нагороджений грамотою відділу молоді та спорту, кубком і подарунком.

Після офіційної частини привітань та церемонії нагороджень усі присутні та гості міста змогли отримати насолоду від професійного виконання зразковим ансамблем бального танцю під керівництвом Віри Кулакової вишуканого та неперевершеного вальсу. Захопив і заворожив запальними ритму джазу ансамбль бального танцю «Еврика», керівником якого є Сергій Кулаков.

У свою чергу, завдяки чуттєвому виконанню вихованцями та викладачами дитячої музичної школи шедеврів світової музики, на площі відтворилася особлива камерна атмосфера.

В продовження свята всі гості заходу були запрошені до великої зали міського Палацу культури на концерт-ювілей хореографічного колективу міського Палацу культури «Зоряни» під керівництвом Руслани Гайда – «Від мрій до здійснень». Тож на глядачів чекав бурхливий океан почуттів від вражаючих у своєму виконанні танцювальних номерів.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере