У Сєвєродонецьку відбулася «Луганська ватра Соборності»

22-01-2022

Увечері, 22 січня, в рамках святкування Дня Соборності України, в Сєвєродонецьку в районі озера Чисте відбулася патріотична акція «Луганська ватра Соборності». Її ініціатором виступили представники національної скаутської організації України «Пласт».

Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Катерина Безгинська, керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександ Стрюк та голова громадської організації "СТАНИЦЯ СЄВЄРОДОНЕЦЬК ПЛАСТУ - НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ" Неля Ковальчук привітали з Днем Соборності всіх, хто приєднався до акції.

«Сьогодні одне з головних державних свят - День Соборності України! Дуже символічно, що саме молодь, майбутнє нашої країни, зібралась навколо пластунської ватри! Коли ми разом – ми непереможні!» - звернулась Катерина Безгинська до учасників акції та закликала зробити її традиційною.

«Ми завжди підтверджуємо, що схід і захід разом. Ми - єдина країна. Дякую пластунам міста Сєвєродонецька за те, що ви підтримуєте і розвиваєте традиції Пласту в нашій громаді. З Днем Соборності! З Днем Єдності!» - звернувся керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк.

Після вітальних промов відбулося головне дійство – запалювання ватри. В коло єдності об’єдналися керівництво області, міста, пластуни, активні городяни. Біля полум’я всі гуртом співали українські пісні, щиро раділи святу Соборності, відчуваючи єднання сердець і думок.

Учасники акції переконані, що започатковано нову традицію, і з кожним роком до «Луганської ватри Соборності» буде приєднуватися все більше городян, справжніх патріотів єдиної України.

Средняя: 3.7 (3 оценок)