У Сєвєродонецьку розпочалися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

19-11-2021

День Гідності та Свободи – це особливе свято для кожного патріота та громадянина України. Саме в цей день - 21 листопада - найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що Україна багата на справжніх Героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу, а також боротися за щасливе життя сьогоднішнього та прийдешніх поколінь.

19 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай та керівник військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Олександр Стрюк разом із заступниками і керівництвом силових та правоохоронних структур поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському.

Після цього в Луганському обласному музично-драматичному театрі відбувся тематичний захід та представлена підготовлена Українським інститутом національної пам'яті та Центром досліджень визвольного руху виставка «Фактор свободи».

В закладах освіти та культури міста та громади проводяться патріотично-виховні заходи.

]]>Вільні творити майбутнє - соціальна кампанія до Дня Гідності та Свободи]]>

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 4.2 (5 оценок)