Ви тут:

У Сєвєродонецьку пройшла виставка голубів

20-02-2017
Категорія: 

18 лютого у Сєвєродонецьку пройшла виставка голубів, декоративних та співочих птахів, а тваринники з нашої і сусідніх областей привезли сюди на показ та продаж ще й свійських тварин.

Голуби, папуги, гуси, качки, півні, фазани та інші пернаті своїм оперенням радували око відвідувачів та нікого не могли залишити байдужим. Дивовижним співом птахи вражали присутніх на заході, а також закликали весну. Окрім крилатих, тут були й пухнасті представники тваринного світу, які також приваблювали людей.

Захід організований Сєвєродонецьким міським та Луганським обласним клубом голубоводів, любителів декоративних та співочих птахів. Керівник останнього Григорій Пригеба каже, що подібні виставки відтепер будуть проходити регулярно.

«Ці виставки – чудова нагода для людей відволіктися від існуючих проблем, відпочити на природі, помилуватися дивовижними тваринами. І це дуже важливо в такий нелегкий час. Для голубоводів цей захід додатковий привід зустрітися зі старими друзями-тваринниками, поспілкуватися, поділитися досвідом. У подальшому такі виставки будуть проходити регулярно. Наступну плануємо провести на початку березня», - сказав Григорій Пригеба.

Під час заходу організатори безкоштовно частували усіх бажаючих смачним кулешем.

"СВ"

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)