У Сєвєродонецьку проходять обласні змагання з боксу

27-09-2019

27 вересня у залі боксу КДЮСШ-1 розпочався черговий чемпіонат Луганської області з боксу серед юнаків, який проводиться за ініціативою Луганської обласної федерації боксу та управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації. Для участі у змаганнях прибули 85 спортсменів з Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, Кремінної, Старобільська, Щастя та Мілового.

Сєвєродонецьку команду представлено командами з боксу і кікбоксінгу. Тренери – Вадим Слєпньов, Юліан Андрієвський та Сергій Рижий.

Головний суддя змагань – Вадим Слєпньов.

Відкрила чемпіонат та привітала учасників змагань заступник міського голови Ірина Степаненко: «Я усіх вас вітаю у нашому славному місті Сєвєродонецьку. Ми дуже раді приймати вас у себе на чемпіонаті Луганської області. Бажаю всім учасникам змагань перемоги. Шановні гості, нам дуже приємно, що ці змагання проводяться у Сєвєродонецьку, який радо приймає спортсменів та усі змагання і підтримує їх проведення. Доброго початку змагань!»

Начальник відділу молоді та спорту міської ради Віталій Невеселий поздоровив з відкриттям чемпіонату області: «Глядачам бажаю видовищних боїв. Спортсменам -  удачі! Спасибі Сєвєродонецькій міській раді за сприяння у проведенні чемпіонатів області в Сєвєродонецьку».

«Вітаю учасників з першим чемпіонатом у новому сезоні. Нехай подальші поєдинки будуть не менш яскравими. Хлопці. Ви майбутнє нашої спортивної Луганщини»,- сказав президент Луганської обласної федерації боксу Олександр Матросов.

Змагання триватимуть два дні, по завершенні яких будуть відомі результати поєдинків та прізвища переможців і призерів.

Підтримували учасників змагань своїм виступом вихованці студії естрадного балета "AZART" сімейно-спортивного центру Магма.

Средняя: 4 (4 оценок)