Ви тут:

У Сєвєродонецьку продовжуються роботи з реконструкції заплавного мосту № 1

27-02-2020
Категорія: 

З настанням сприятливих погодних умов продовжилися роботи з будівництва-реконструкції за співфінансування Державного фонду регіонального розвитку та Сєвєродонецької міської ради заплавного мосту №1, що знаходиться на автошляху між Сєвєродонецьком і Лисичанськом.

27 лютого в.о. міського голови Вячеслав Ткачук зустрівся з генеральним підрядником з реконструкції заплавного мосту № 1 - директором ТОВ «Будівельно-монтажна фірма «Технологія» Сергієм Капленко та перевірив хід виконання робіт.

Вячеслав Ткачук зазначив: «Погодні умови сприятливі для продовження робіт з будівництва-реконструкції заплавного моста. Ми чекаємо відновлення фінансування з ДФРР, але з місцевого бюджету нашою депутатською більшістю – командою Ігоря Буткова попередньо виділено більше 2-х мільйонів гривень на співфінансування будівельних робіт, що дозволило фактично не зупиняти будівництво. Сьогодні підрядник проводить будівельно-монтажні роботи з реконструкції моста лише за кошти міського бюджету. Найближчим часом розпочнуться бетонні роботи на прогоновій будові. Є питання, яке потрібно вирішити – улаштування асфальтобетонного покриття на примиканнях до мосту. Його потрібно вирішити з балансоутримувачем прилеглої дороги – облавтодором. Будемо звертатися до них та облдержадміністрації щодо капітального ремонту ділянки цієї дороги. За фактом роботи залишилося на чотири місяці для введення цього заплавного моста в експлуатацію».

Сергій Капленко підкреслив, що завдяки депутатам завчасно було виділено фінансування робіт з реконструкції заплавного мосту № 1 - тому вони фактично не зупинялися. Будівництво проводиться з дотриманням усіх будівельних технологій. Залишається улаштування деформаційних швів Maurer, проїзної частини, прогонової будови, облаштування огорожі та зовнішнього освітлення, влаштування локальної очисної споруди, демонтаж під’їзної дороги та улаштування асфальтобетонного покриття.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)