Ви тут:

У Сєвєродонецьку до Дня міста відбудеться карнавальна хода. Запрошуємо до участі!

12-04-2019
Категорія: 

Шановні мешканці та гості міста Сєвєродонецьк!

Запрошуємо вас 26 травня взяти участь у святковій карнавальній ході «Сєвєродонецьк у ритмі карнавалу – 2019» в рамках проведення міських заходів, присвячених 85-й річниці з Дня заснування міста Сєвєродонецька та Дню хіміка.

Сєвєродонецька міська рада звертається до сєвєродончан та гостей міста, підприємств та організацій всіх форм власності, підприємств малого та середнього бізнесу, а також підприємств торгівлі, вищих і професійно-технічних навчальних закладів, технікуму залучитись до карнавальної ходи.

Формат заходу дає учасникам абсолютну свободу для творчості: кожен може втілити креативні ідеї та навіть розрекламувати себе або свій заклад/підприємство.

Учасники можуть обрати будь-який тематичний напрям костюмів (історичні, спортивні, казкові, театральні, вечірні, рекламні та ін.), використовувати музичний і транспортний супровід. Простір для фантазії невичерпний.

Карнавальна хода стартує 26 травня 2019 року з площі Миру об 11.00 та рухається до площі Перемоги. Незабутні враження та святковий настрій гарантовано!

Для участі в карнавалі необхідно заповнити заявку до 29.04.2019 року (]]>ФОРМА ЗАЯВКИ ТУТ]]>).

Увага! Тим, хто хоче прорекламувати своє підприємство торгівлі, додатково надіслати листа на ел. скриньку: tradeatsed-rada [dot] gov [dot] ua.

Оргкомітет свята

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)